Prasa

Biznes i styl o Muzeum Silników w Konieczkowej

W Konieczkowej Muzeum Silników i Techniki Rolniczej (biznesistyl.pl)


Biznes i styl o Muzeum Silników w Konieczkowej

Muzeum Silników i Techniki Rolniczej w Konieczkowej (biznesistyl.pl)


Nasze silniki w magazynie „Odkrywca”

Artykuł Łukasza Drzensla pt. „SILNIKI DIESLA W SCHRONACH OBSZARU WAROWNEGO ŚLĄSK Z 1936 ROKU”to ciekawe i niezwykle rzetelne opracowanie, w którym wykorzystane zostały zdjęcia silników K.O.S HDL oraz Deutz MAH711. W trakcie przygotowywania tej publikacji autor nie tylko odwiedził nasze muzeum, ale także konsultował się z nami w sprawach dotyczących naszych silników.


Kolejna świetna recenzja naszej książki.


 Tym razem o naszej książce w Tygodniku Solidarność.

Za sprawą naszego partnera, książka „POLSKIE SILNIKI STACJONARNE I ICH PRODUCENCI W XIX I XX WIEKU” została  przedstawiona w tygodniku „Solidarność”. Dzięki temu o tej publikacji dowiedziało się sporo osób spoza kręgu pasjonatów.


Świat motocykli

   W czerwcowym numerze ogólnopolskiego miesięcznika „Świat Motocykli” można przeczytać o historii powstania Muzeum Silników Stacjonarnych w Konieczkowej. Przy okazji zachęcamy do czytania tego najstarszego w Polsce magazynu o tematyce motocyklowej. Nam szczególnie blisko do tematów związanych z oldtimerami, których w magazynie od pewnego czasu wydaje się być trochę więcej.

 


  Weteran Traktor

Wszystkim pasjonatom (i nie tylko) polecamy ciekawą lekturę – Weteran Traktor, czyli ogólnopolski magazyn miłośników starej techniki rolniczej. W nr 3 (2018) można przeczytać nasz tekst o powstaniu Muzeum Silników Stacjonarnych w Konieczkowej.