Niezwykli goście w niezwykłej podróży!

Z wielką satysfakcją pragniemy się Państwu pochwalić niezwykłymi gośćmi, jacy odwiedzili nasze muzeum. Mamy tu na myśli Jerzego Rąpała i Jana Zarebę podróżujących swoimi ciągnikami dookoła Polski.Traktorzyści i kolekcjonerzy na co dzień reprezentujący klub „Traktor i Maszyna” na swej trasie uwzględnili Konieczkową i Muzeum Silników Stacjonarnych. Goście dotarli do nas wczoraj w godzinach popołudniowych. Przywitani przez nas i Panią Sołtys wsi spędzili w Konieczkowej wieczór i noc. Była zatem okazja do wspólnych rozmów i bliższego poznania. Dziś około 15.00 wyruszyli w dalszą drogę na południe Polski gdzie czekają na nich kolejni pasjonaci techniki rolniczej, czyli członkowie klubu ” Stary Traktor Bieszczady”. Miejscem docelowym ich podróży będą natomiast Wilkowice i Międzynarodowy Festiwal Starych Ciągników(17-18. 08.2019) Poniżej krótka relacja zdjęciowa z tej wizyty.